Jdi na obsah Jdi na menu
 


HRANÁ 14.06. 2019 !!!

14. 7. 2019

    Ahoj všichni kamarádi a kamarádky, kteří patříte k našemu fanklubu LAKOMCŮ. Vítejte na našich skromných stránkách.

Hraná 14. 06. 2019, restaurace Bořislavka:

         Opět mé známé: „Kdo nepřišel, prohloupil.“ Ono se mi to pěkně říká, ale komu by se chtělo jít na nějakou partu lidí mlátících do kytar i jiných nástrojů, když je přes 30°C ve stínu, a ještě do restaurace, která nemá „klimošku“! Když si k tomuto přidáte jméno kapely - LAKOMCI, tak vám vyjde jasná volba: “Nikam nejdu, nejsem magor!“wink Tímto se dostávám k výsledku! Na naše hraní se dostavilo pouze pár statečných a těm se sluší  moc poděkovat. Díky vám všem, kteří jste si s námi přišli zanotovat své oblíbené i méně známé písničky. Jmenovat nikoho nebudu, protože bych mohl na někoho zapomenout a to by byl malér. Důležité je, že dívčí sekce byla kompletní a hodně veselá. Večer proběhl v přátelském duchu. Dost jsme se všichni věnovali různým rozhovorům v kapele i mimo ní. Bylo to na úkor počtu písniček, ale musím zdůraznit, že naše debaty  byly tak důležité, že si je nikdo nedovolil omezovat. Opravdu nádherný večer, který se hned tak neopakuje!

    No a nyní ke kapele. Každý dělal, co mohl i nemohl a výsledek byl nad očekávání dobrý. Když si vzpomenu, jak se nám částečně nepovedla hraná 31.5. v restauraci Samota, tak jsem se dnešního hraní docela obával. Ale někdo někde mávnul kouzelným proutkem a vše bylo úplně jinak. Docela bych se přikláněl k variantě, že nám chyběl Planchet!

        Luďa zpívala jako vždy - super, Jirka si ve své domovské kapele zrehabilitoval nervy narušené ve čtvrtek na Pankráci a hrál, jak jsme u nás zvyklí, jako koncertní mistr. Planchet byl celý večer veselé mysli a bylo vidět, že si hranou na své banjo hodně užívá. Zvuk + basa -  profi. Sekce doprovodných kytar a mandolína si drží již delší dobu svůj slušný standard. Zkrátka a dobře - dnešní večer se nám vydařil !!! Poděkování celé kapele!

Sláva + LAKOMCI.

      

                                                                          

 

  

 

     

     

 

     

 

 

          

 

          

        

 

 

        

 

       

        

        

 

        

 

         

 

        

 

 

   

 

 

                                  

 

 

                  

 

 

 

 

 

 

 

             

 

 

                                                                                ..............................................................