Jdi na obsah Jdi na menu
 


HRANÁ 14.12. 2018 !!!

4. 1. 2019

    Ahoj všichni kamarádi a kamarádky, kteří patříte k našemu fanklubu LAKOMCŮ. Vítejte na našich skromných stránkách.

Hraná 14.12. 2018, restaurace Bořislavka:

     Prosincové hraní je vždy spojeno s naší tombolou, a proto bych chtěl hned na začátku komentáře poděkovat všem, kteří přinesli do tomboly skvělé a hodnotné ceny. Dále těm, kteří se postarali o plynulý a poctivý průběh tomboly. A obzvlášť velké poděkování patří naší kamarádce Ivetě, která se sama, ráda a dobrovolně přihlásila k prodeji lístků a velela oběma kolům tahu tomboly. No a jak jinak to vše mohlo dopadnout než na jedničku s velkou hvězdičkou. Iveto, obrovské díky !!!!! Ušlechtilým bodem večera bylo předání  štafety vedoucího ve výhrách v tombole  Kačaby, naší kamarádce Daně. Většina z nás si toho určitě všimla a tak bychom měli tímto Kačabovi poděkovat:  "To je dost! "

      Hraná sama o sobě probíhala v klidu a plynule a většina přítomných si s námi i zanotovala. Hráli jsme samé známé a osvědčené písničky, aby byl večer co nejvíce v klidu a pohodě. Od začátku večera vše klapalo a vše se dařilo a tak jsem si říkal, kdy to tak asi přijde? Myslel jsem tím nějaký problém. Ale nic se nestalo, vše fungovalo, jak mělo a bylo dobře, že se mé obavy nesplnily. Nálada byla celý večer skvělá a tak si myslím, že kdo přišel, ten neprohloupil, no a kdo nepřišel, ten přišel o skvělý kulturní zážitek.

     Vzhledem k tomu, že toto bylo naše poslední hraní v roce 2018, tak bych chtěl všem našim příznivcům a kamarádům popřát veselé Svátky vánoční a hodně štěstí a zdraví do Nového roku 2019. Zachovejte nám svou přízeň i v letech příštích.               Sláva + LAKOMCI.

      Příští hraná je v pátek 18.ledna 2019, v restauraci Bořislavka.

  

     

     

 

     

 

 

          

 

          

        

 

 

        

 

       

        

        

 

        

 

         

 

        

 

 

   

 

 

                                  

 

 

                  

 

 

 

 

 

 

 

             

 

 

                                                                                ..............................................................